Bicepsa vingrinājumi, kas nepieciešami, lai iegūtu lielāku bicepsu

Lielāki bicepsi ir daudzu vīriešu sporta veidu vēlmju saraksta augšgalā. nākamajā reizē, kad atrodaties svaru telpā, jums nav daudz jāskatās, lai saprastu, ka viņu vēlmes nav piepildījušās. Viens no galvenajiem iemesliem ir tāds, ka pieturoties pie vienkāršām hantelēm bicepsa treniņam katru reizi, kad trenējāties, tas vienkārši būs par maz. Jūsu ķermenis ir radīts, lai ātri pielāgotos tam, ko jūs lūdzat tam darīt, tāpēc, lai piespiestu bicepsus kļūt lielākiem un stiprākiem, jums tie ir “jāizstumj” ārpus viņu komforta zonas un jāšokē tos izaugsmē. Lasiet tālāk par trīs soļiem, kas sola ātrāku ieguvumu, pasaules slavenā spēka trenera Šarla Poļičina padziļinātajiem vingrinājumiem, kas veido lielākus bicepsus, un sekojiet labākajiem padomiem, kā padarīt bicepsa treniņus efektīvākus.

Daniels Venture skaidro, kā izveidot lielāku bicepsu

Jūs varat atpazīt Danielu Ventura no viņa daudzajiem “Men’s Fitness” vākiem… vai arī jūs, iespējams, redzējāt viņu nesen spēlējot He-Man tajās “Epic Skeletor” MoneySuperMarket televīzijas reklāmās. Kamēr Ventura šajās reklāmās nēsā muskuļu tērpu, zem kostīma slēpjas tikpat iespaidīgi muskuļi.

Fitnesa modelis, personīgais treneris un WBFF Pro ir viens no muskuļotākajiem modeļiem, , un viņa bicepss un triceps ir lielāko, spēcīgāko ieroču definīcija.

“Tik daudz vīriešu vienmēr nonāk slazdā, paņemot pārāk smagas hanteles un mēģinot veikt trīsdesmit slikti izpildītu bicepsu vingrinājumus, cerot uz lielākām rokām,” stāsta Ventura. “Bet, lai izveidotu lielākus bicepsus un tricepsus, jums ir jākoncentrējas uz nevainojamu formu, pārvietojoties pa pilnu kustību amplitūdu un, kas ir svarīgi, nekad neceliet pārāk lielus smagumus.”

Nelieciet pārāk lielus smagumus

“Jūsu rokas sāk pulsēt, kad jums ir smagi muguras un krūškurvja treniņi, tāpēc, trenējot bicepsu vai tricepsu, jums nav jāpaceļ smagi svari,” saka Ventura. “Patiesībā man patīk celt viegli, bet daru daudz atkārtojumu. Treniņu beigās es izmantoju vieglu hanteļu pāri, lai bez atpūtas veiktu 60 bicepsa vingrojumus. To var izdarīt arī ar trosepsu virvēm – tas ir lielisks līdzeklis, lai pabeigtu treniņu. ”

Noturiet pozīciju

“Lēna ekscentriska nolaišanas daļa, kurai vajadzīgas trīs līdz četras sekundes, lai atgrieztos startā, ir lielisks veids, kā palielināt laiku, kad notiek bicepsu vai tricepsu spriedze. Es arī vēlētos pievienot garu izometrisku aizturēšanu, kur jūs turat četras līdz desmit sekundes. Jums varētu nākties samazināt hanteļu svaru, lai varētu to izdarīt, bet tas liek muskuļiem strādāt vairāk, lai vadītu un kontrolētu svaru, un tas ir tas, kas dod rezultātus. ”

Iegūstiet pareizo diapazonu

“Bieži pieļauta kļūda ir nespēja kustināt bicepsu vai tricepsu pilnā kustību diapazonā: tas ir nepieciešams, lai izveidotu pēc iespējas lielākus muskuļus. Daļēji atkārtojumi var būt lieliski – es bieži aizstāju pilnu bicepsa vingrinājumu ar pus atkārtojumu komplektu, lai patiešām nogurdinātu muskuļus, bet pilnā diapazona atkārtojumiem, jābūt jūsu prioritātei. ”